Milwaukee Innovation Days: Prezentacje i testy innowacyjnych rozwiązań w całej Polsce

Milwaukee Innovation Days to okazja dla profesjonalistów z branż budowlanej, elektrycznej, stolarskiej, transportowej, dekarskiej, instalatorskiej, pielęgnacji zieleni i innych, aby zapoznać się z innowacjami stosowanymi w najnowszych rozwiązaniach marki. Nowości będzie można zobaczyć i przetestować u wybranych autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee.

Cykl wydarzeń Milwaukee Innovation Days wystartował 19 września we Wrocławiu i potrwa do połowy października. W tym czasie profesjonaliści będą mieli okazję poznać przełomowe rozwiązania, które zostały stworzone z myślą o codziennej pracy w warunkach Heavy Duty.

Innovation Days to wyjątkowy czas, kiedy odwiedzający autoryzowanych dystrybutorów mogą sprawdzić najnowsze rozwiązania w realnych warunkach pracy, a także uzyskać porady od doświadczonych demonstratorów i trenerów Milwaukee. Dodatkowo w każdej z lokalizacji wydarzenia odbędą się prezentacje oraz konkursy, a uczestnicy będą mogli skorzystać z ofert specjalnych przygotowanych wyłącznie na tę okazję.

– Wśród ponad 1000 nowości, o które poszerzyliśmy ofertę w tym roku, są elektronarzędzia, narzędzia, akcesoria, oświetlenie oraz środki ochrony indywidualnej stworzone z wykorzystaniem nieznanych dotąd rozwiązań technologicznych. Placówki autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee zawsze są miejscem wymiany doświadczeń ze sprzedawcami i innymi profesjonalistami, a w trakcie Innovation Days dodatkowo stają się przestrzenią, gdzie szczegółowo można poznać wyjątkowe technologie pracujące w naszych rozwiązaniach – mówi Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager Milwaukee.

Wielka Loteria Milwaukee

Innovation Day to także okazja do wzięcia udziału w Wielkiej Loterii Milwaukee. Pula nagród to aż pół miliona złotych, a główną nagrodą jest Ford Transit z systemem Packout. Loteria trwa do 30 listopada, ale warto wziąć w niej udział jak najszybciej, bo tylko we wrześniu każdy los jest liczony podwójnie.

Szans na nagrody od Milwaukee jest więcej, bo co tydzień zostanie rozlosowanych 20 nagród w postaci narzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej czy oświetlenia (łącznie 240 nagród). Dodatkowo, co miesiąc do wylosowanych szczęśliwców trafi 10 nagród miesięcznych, m.in. narzędzi, podgrzewanej odzieży roboczej czy elementów systemu Packout (łącznie 30 nagród miesięcznych).

Każdy zakup produktów Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto daje szansę na wygraną. Szczegóły dotyczące loterii można znaleźć na stronie Wielka Loteria Milwaukee.

Harmonogram Milwaukee Innovation Days w Polsce:

19 września 2023 – Wrocław
20 września 2023 – Opole
21 września 2023 – Kłodzko
22 września 2023 – Sosnowiec
26 września 2023 – Suszec
27 września 2023 – Kraków
29 września 2023 – Zduńska Wola
29 września 2023 – Olsztyn
3 października 2023 – Piekary
4 października 2023 – Świebodzin
5 października 2023 – Bydgoszcz
5 października 2023 – Olsztyn
6 października 2023 – Wrocław
6 października 2023 – Gdańsk
9 października 2023 – Rzeszów
10 i 11 października 2023 – Nowy Sącz
12 października 2023 – Tarnów
13 października 2023 – Dębica
13 października 2023 – Wieluń
16 października 2023 – Bochnia
17 października 2023 – Kostomłoty Drugie

O Milwaukee

Milwaukee jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka Milwaukee jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18, M12 oraz MX Fuel. Katalizatorem kolejnych innowacji Milwaukee od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw pozbawionych mankamentów rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie. Bez kompromisów na mocy i wydajności, a także bez emisji spalin, konserwacji czy konieczności stosowania benzyny.