Konkurs z czerwoną taśmą tesa® Wygraj atrakcyjne nagrody!

Masz talent do remontowania? Lubisz majsterkować? Jesteś jedną z osób, które wakacje przeznaczają na realizację renowacyjnych projektów? Weź udział w konkursie tesa® i zdobądź szanse na wyjątkowe nagrody, które pozwolą Ci wykazać się w drobnych pracach domowych. Start konkursu już w piątek, 8 lipca.

Co trzeba zrobić? To proste! Wystarczy kupić taśmę malarską tesa® z linii Excellent i pokazać nam w jaki sposób pomaga Ci ona w pracach remontowych. Czerwoną taśmę o szerokości 19 mm, 30 mm oraz 50 mm znajdziesz w sieciach sklepów budowlanych Mrówka i Bricomarché w całej Polsce, a także w sklepach internetowych.

Masz już czerwoną taśmę tesa® z linii Excellent? – świetnie! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać dowolne zdjęcie z prac remontowo-wykończeniowych, pokazujące taśmę, a później opublikować je na Instagramie lub Facebooku. Nie zapomnij oznaczyć zdjęcia hasztagiem #CzerwonaTasma oraz wspomnieć profil marki na Facebooku lub Instagramie: aby to zrobić dodaj w treści @tesa (PL) – na Facebooku lub @tesa_polska – na Instagramie. Dzięki temu Twoje zdjęcie spełni warunki zgłoszenia, a Ty zyskasz szansę na zdobycie nagród, które z pewnością przydadzą Ci się podczas remontu i napraw w domu. Konkurs podzielony jest na trzy etapy – każdy z nich trwa do końca miesiąca. Trzy osoby, które wykonają i zgłoszą do konkursu najciekawsze zdjęcia w danym etapie konkursu, otrzymają wyjątkowe zestawy do dalszego majsterkowania, czyli: taśmę tesa® Ultra Power Extreme, taśmę tesa® Ultra Power Clear, a także folię ochronną z taśmą malarską tesa® Easy Cover i kilka gadżetów firmowych tesa®. Zaproś do gry swoich znajomych! Konkurs trwa od lipca do końca września 2022. Więcej informacji na: www.tesa.com/pl-pl/konsument/remont/tasma-maskujaca/konkurs-czerwona-tasma

Taśmy malarskie tesa® z linii Excellent są trwałe i odporne na przedarcie, a zarazem dają się bardzo łatwo odkleić, bez uszkodzenia powierzchni. Nie pozostawiają śladu po usunięciu aż do 1 miesiąca od momentu przyklejenia, w przypadku stosowania wewnątrz pomieszczeń. Malowanie z taśmami tesa® jest teraz jeszcze łatwiejsze! – Wakacje trwają w najlepsze, a wraz z nimi rozpoczyna się okres remontowy. Czerwone taśmy tesa® z linii Excellent z pewnością przydadzą się podczas prac malarskich. Zapraszamy do podzielenia się efektem Waszych prac. Jesteśmy ich bardzo ciekawi – mówi Monika Framska, przedstawiciel tesa®.

O marce tesa®

Niemiecka marka tesa® jest jednym z wiodących producentów taśm samoprzylepnych i rozwiązań systemowych w zakresie montażu. – tesa® to od lat synonim wysokiej jakości i innowacyjności. Każdego roku jest autorem około 100 innowacyjnych produktów  – dodaje Monika Framska.

Zachęcamy do śledzenia social mediów tesa® po więcej informacji: https://www.instagram.com/tesa_polska/?hl=pl oraz https://www.facebook.com/tesa.polska