Jak skutecznie zarządzać odbiorem robót budowlanych? PlanRadar zaprasza na bezpłatny webinar!

Odbiór robót budowlanych jest szczególnym etapem realizacji inwestycji. W zależności od jej skali może wymagać prowadzenia wielokrotnych inspekcji, rejestracji tysięcy usterek i tworzenia rozbudowanych raportów potwierdzających wykonaną pracę. Warto pamiętać, że istnieją rozwiązania cyfrowe, które pomagają uprościć przebieg tego procesu. Jakie narzędzia w tym celu wykorzystać? Jak osiągnąć maksymalną efektywność prac odbiorowych na budowie? W jaki sposób prowadzić tego rodzaju czynności przy takich projektach jak np. Varso Tower? To tylko niektóre z pytań, na które eksperci PlanRadar odpowiedzą już we wtorek 7 września!

Biorąc udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez PlanRadar, będzie można dowiedzieć się, jak w nowoczesny i efektywny sposób zarządzać zespołami oraz zadaniami na budowie. Podczas spotkania Bartek Pietruszewski, ekspert i Country Manager PlanRadar w Polsce, wyjaśni, w jaki sposób – za pomocą łatwego w obsłudze oprogramowania dla budownictwa i bez ponoszenia dużych kosztów – skutecznie zarządzać odbiorem robót budowlanych i zwiększyć jego efektywność.

W trakcie webinaru poruszone zostaną także następujące zagadnienia:

  • jakie są główne wyzwania związane z przeprowadzaniem odbioru robót budowlanych,
  • jak przy pomocy oprogramowania PlanRadar można zwiększyć efektywność realizacji prac odbiorowych,
  • w jaki sposób PlanRadar wspomaga HB Reavis przy odbiorach w inwestycji Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europejskiej.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek 7 września o godzinie 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę internetową poświęconą spotkaniu, a następnie wypełnić znajdujący się na niej formularz rejestracyjny.