CT601 E to symbol zacieraczki marki Norton Clipper, która została uhonorowana tytułem oraz statuetką TopBuilder 2024

Co jest wyjątkowego w tej maszynie?

Zacieraczka pochodzi z nowej linii maszyn akumulatorowych Norton Clipper. Ten rodzaj zasilania maszyn niesie za sobą wiele korzyści:

Brak spalin. Maszyna zasilana akumulatorowo oferuje elastyczność, wygodną pracę w różnych lokalizacjach, zarówno w zamkniętych przestrzeniach, w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, bez obaw związanych z ryzykiem związanym z spalinami. Eliminuje to ryzyko zatruć dwutlenkiem węgla.

Brak szkodliwych emisji. Zobowiązanie UE dotyczące neutralności emisyjnej stawia nowe wymagania przed branżą budowlaną. Zacieraczka zasilana akumulatorem wpisuje się w kierunek zmian.

Redukcja wibracji. Silniki zasilane akumulatorowo generują mniej wibracji i sprawiają, że maszyny nimi zasilane są bardziej ergonomiczne, a co za tym idzie, pomagają w ograniczeniu występowania chorób zawodowych, jak na przykład zespól wibracyjny.

Bez hałasu. Silniki zasilane akumulatorowo są bardzo ciche, dzięki czemu prace budowlane można prowadzić na przykład w szpitalach, w pobliżu budynków mieszkalnych o każdej porze.   

Norton Clipper CT601 E

Norton Clipper CT601 E przeznaczona jest do zacierania i wygładzania posadzek betonowych. Charakteryzuje się trwałą i solidną konstrukcją, dzięki czemu nadaje się do zastosowań w trudnych warunkach. Zapewnia regulowaną prędkość obrotową, a dzięki mechanicznej kontroli nachylenia łopatek gwarantuje precyzyjną dokładność ustawienia. Skutkuje to doskonałym wykończeniem powierzchni. Bezpieczeństwo jest priorytetem dzięki takim funkcjom, jak uchwyt z czuwakiem i osłona ostrza, zapewniające optymalną ochronę operatora podczas pracy. Dodatkowo zacieraczka wyposażona jest w składane ramię i ucho do podnoszenia, co ułatwia załadunek i transport.

Poznaj wszystkie parametry techniczne zacieraczki Norton Clipper CT601E i przekonaj się o jej mocy oraz łatwości użytkowania.

Bez kompromisów, tylko moc!