Akademia Profesjonalisty – ucz się od najlepszych

Technologie, materiały, maszyny – wszystkiego, co dotyczy prac z nowoczesnymi okładzinami, będzie się można dowiedzieć w czasie zajęć kolejnej już edycji Akademii Profesjonalisty. Spotkania (bezpłatne), których organizatorem jest Sopro a partnerem Lange Łukaszuk, odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Jeleniej Górze i Szczecinie.

Jak profesjonalnie wykonać ogrzewanie podłogowe w niskim pomieszczeniu? Czym się kierować, wybierając materiały budowlane i narzędzia do ich przygotowania? W jaki sposób dobierać okładziny do podłoża? Wszystkiego tego będzie się można dowiedzieć w nowym, jesiennym cyklu spotkań organizowanych przez firmę Sopro (producent zaawansowanej technologicznie chemii budowlanej) we współpracy z Kermi (nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego) i Lange Łukaszuk (wyłączny, polski przedstawiciel firmy Collomix, oferującej urządzenia do mieszania chemii budowlanej).

Cel i program szkolenia

Eksperci branży budowlanej przeprowadzą jednodniowe, intensywne szkolenie przeznaczone dla wykonawców. Spotkania składają się z dwóch części –

teoretycznej i warsztatowej. Wszystko jest przesycone konkretną, praktyczną wiedzą. Program zajęć koncentruje się na nowoczesnych rozwiązaniach z branży chemii budowlanej, związanych z materiałami wykończeniowymi, oraz urządzeniach i osprzęcie Collomix przeznaczonych do mieszania zapraw i innych substancji wykorzystywanych we współczesnym budownictwie.

Lange Łukaszuk partnerem Akademii

Po raz kolejny Akademię Profesjonalisty wspiera Lange Łukaszuk, wyłączny polski dystrybutor renomowanych marek narzędziowych, elektronarzędziowych i elektrotechnicznych. – To cenna, praktyczna inicjatywa. Profesjonalne warsztaty zapewniają solidną dawkę fachowej wiedzy związanej ze wszystkim, co dotyczy prac okładzinowych – zachęca Radosław Koźba, menadżer marki Collomix w Lange Łukaszuk. – Warto wziąć w nich udział, bo to znakomita okazja do zapoznania się zarówno z najnowszymi rozwiązaniami i materiałami związanymi z doborem i montażem systemów ogrzewania podłogowego, jak i z maszynami niezbędnymi do sprawnego wykonania takich prac – zaznacza. Każdy z uczestników szkolenia po jego zakończeniu otrzyma unikatowy certyfikat potwierdzający udział w zajęciach prowadzonych w ramach Akademii. To cenny, dodatkowy atut w czasie rozmów z potencjalnymi zleceniodawcami. Prócz tego wszyscy kursanci dostaną też komplet materiałów szkoleniowych.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do udziału w zajęciach Akademii Profesjonalisty – jesień 2019 są przyjmowane najpóźniej na tydzień przed ich rozpoczęciem. Grupy szkoleniowe liczą od 30 do 50 osób. Co ważne, udział we wszystkich wykładach i warsztatach jest bezpłatny. Żeby się zapisać, wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony www.sopro.pl, a następnie wysłać go na adres: ap@sopro.pl.

Lotna wszechnica wiedzy fachowej w 5 miastach 

Akademia Profesjonalisty otworzy swoje podwoje przed zainteresowanymi w 5 polskich miastach już niebawem. Zawita po kolei do: Warszawy (10 września), Wrocławia (24 września), Gdańska (15 października), Jeleniej Góry (22 października) oraz do Szczecina (13 listopada).

 

Oto szczegółowy plan zajęć:

9:00 – przywitanie uczestników

 • Kermi – teoria i praktyka:
  Cienkowarstwowe ogrzewanie podłogowe nowej generacji.
 • Collomix – Teoria i praktyka:
  Prawidłowy dobór osprzętu i perfekcyjne mieszanie w budownictwie.

Przerwa na kawę

 • Sopro – teoria i praktyka:
  Nowoczesne masy samopoziomujące i jastrychy płynne na ogrzewania podłogowe.

Przerwa na obiad

 • Sopro – Teoria i praktyka:
  Montaż okładzin na podłogach ogrzewanych w systemie Sopro.

15:00 – dyskusja i zakończenie.