Wykonawco! Ocieplasz wełną skalną ROCKWOOL? Masz 6 tygodni na odebranie nagród

Zostało tylko sześć tygodni, by zgłosić się do akcji i otrzymać gwarantowane nagrody za ocieplenie domu wełną skalną ROCKWOOL. Fachowcy, spieszcie się! Do wyboru aż 6 zestawów atrakcyjnych nagród, które z pewnością przydadzą się w codziennej pracy.

To wiedza, pasja i doświadczenie wykonawców zapewniają właścicielom domów komfort i bezpieczeństwo, a także gwarancję solidnie wykonanej pracy. Producent wełny skalnej ROCKWOOL Polska wspiera działalność fachowców i zaprasza każdego do udziału w akcji, w której otrzyma gwarantowane nagrody ułatwiające codzienną pracę każdego profesjonalisty.

Wciąż ulepszamy akcje i aktywności, które przygotowujemy dla naszych profesjonalistów. Chcemy, by ci, którzy na co dzień pracują z wełną skalną, czuli się docenieni, a ich praca była jeszcze bezpieczniejsza, łatwiejsza i przyjemniejsza – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu CEE w ROCKWOOL Polska. – Dlatego też w tegorocznej edycji akcji zwiększyliśmy asortyment nagród do wyboru. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi wykonawcami i wsłuchujemy się w ich potrzeby, mamy więc nadzieję, że nasze nowe propozycje będą jeszcze lepiej na nie odpowiadać.  

 

Jak zgłosić się do konkursu?

Za każdą zgłoszoną i potwierdzoną realizację jednorodzinnego domu wolnostojącego, wykonaną przy użyciu wełny skalnej ROCKWOOL, wykonawca może wybrać 1 z 6 gwarantowanych nagród:

 

1. Pakiet ubrań roboczych

– Spodnie robocze na szelkach (czarne) 1 szt.

– Bluzka bawełniana z długim rękawem 2 szt.

– Czapka zimowa 1 szt.

– Rękawice ochronne 2 szt.

 

2. Pakiet narzędzi

 

– Torba narzędziowa YATO 1 szt.

– Nóż do cięcia wełny 2 szt.

– Poziomica YATO 1 szt.

– Miara zwijana 1 szt.

 

 

3. Zestaw narzędzi ręcznych YATO 44 szt.

Zestaw 44 narzędzi schowanych w praktycznym i wytrzymałym etui, które po złożeniu pełni funkcje przenośnej torby. W zestawie znajdują się m.in.

 

– klucze płaskie i imbusowe,

– bity płaskie ¼, krzyżowe ¼, imbusowe ¼, torx ¼,

– uchwyt do bitów (w formie wkrętaka),

– szczypce wydłużone proste 160mm i uniwersalne 160mm,

– młotek ślusarski 300g.

 

4. Wykrywacz przewodów Truvo Bosch

Detektor bezpiecznie i wiarygodnie wykrywa miedź, stal oraz przewody elektryczne pod napięciem. Obsługa narzędzia jest łatwa i intuicyjna – wystarczy tylko nacisnąć przycisk!

 

– głębokość detekcji: stali (70 mm), miedzi (60 mm), przewodów pod napięciem (50mm),

– funkcja autokalibracji,

– akustyczny sygnał ostrzegawczy przed występowaniem przewodów,

– sygnalizacja miejsca, w którym można wiercić za pomocą praktycznej diody LED.

 

5. Laser krzyżowy Quigo Bosch

Urządzenie przeznaczone jest do równoczesnego wyznaczania, a także kontrolowania poziomów i pionów wewnątrz pomieszczeń.

 

– automatyczna niwelacja gwarantująca dokładność wskazań,

– wyświetlanie linii w zasięgu 10m,

– funkcja nachylenia umożliwiająca projekcję linii pod kątem,

– opcja swobodnego pozycjonowania lasera, dzięki uniwersalnemu zaciskowi MM2,

– funkcja regulowania wysokości adaptera.

 

6. Latarka robocza CAT, zszywacz ręczny BOSCH i zapas zszywek.

 

– latarka CAT o mocy 165 lumenów w przednim klipsie i 50 lumenów w panelu górnym, wykonana z wytrzymałego materiału ABS+ z antypoślizgową powierzchnią obudowy, 2 tryby świecenia: mocny / słaby, magnetyczna podstawa, klips oraz obrotowy hak,

– zszywacz ręczny BOSCH o wytrzymałej stalowej konstrukcji,

– zapas zszywek.

 

 

 

Jak odebrać nagrodę?

1. Kup wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.

2. W momencie rozpoczęcia montażu wełny, wyślij SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” (Koszt wysyłki wiadomości zgodny z taryfą operatora).

3. Poczekaj na telefon – nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 4 godzin roboczych, by umówić się na spotkanie potwierdzające montaż wełny skalnej ROCKWOOL.

4. Odbierz wybraną nagrodę! Akcja trwa do 30. 04. 2018 r.

 

Każdy wykonawca, który weźmie udział w akcji, staje się automatycznie członkiem Klubu SUPERWYKONAWCY. Członkostwo w klubie to szereg korzyści: dostęp do unikatowej oferty promocji i rabatów od partnerów ROCKWOOOL, a także konkursy z nagrodami – to wszystko w formie darmowej prenumeraty magazynu dla wykonawców. Członkowie klubu mogą także wymieniać się swoimi doświadczeniami, mają stały dostęp do oferty szkoleniowej i fachowej wiedzy. Klub SUPERWYKONAWCY to miejsce, gdzie ceniony jest profesjonalizm, wiedza i umiejętności fachowców, którzy mogą uzyskać także potwierdzenie swoich umiejętności i jakości oferowanych usług w formie tytułu Certyfikowanego Wykonawcy ROCKWOOL.

 

O ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.:

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy 2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

 

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem
ok. 10 500 oddanych kolegów i koleżanek z ponad 35 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.