Firma Beha-Amprobe, producent sprzętu pomiarowego m.in. dla elektryków, przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, które pozwalają kupującym zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent wobec cen standardowych. Wiosenna promocja potrwa do końca czerwca 2019 r. (lub do wyczerpania zapasów). Dostępne są w niej przyrządy takie jak: testery napięcia, wielofunkcyjne lokalizatory przewodów, multimetry cyfrowe, cęgi prądowe, bezkontaktowe testery napięcia, kamery termowizyjne, czy testery do stacji ładowania pojazdów elektrycznych EV-520-D oraz zestawy do lokalizacji przewodów pod ziemią, Beha-Amprobe UAT-600-EUR.

Wśród promocyjnych zestawów i urządzeń pojawiają się dwie najświeższe nowości rynkowe z portfolio Beha-Amprobe – testery do stacji ładowania pojazdów elektrycznych EV-520-D, które właśnie debiutują na polskim rynku, oraz zestawy do lokalizacji przewodów pod ziemią UAT-600-EUR, które na polskim rynku zedebiutowały kilka tygodni temu.
Testery do stacji ładowania pojazdów elektrycznych EV-520-D są dedykowane przede wszystkim technikom z branży paliwowo-energetycznej. Dzięki testerowi EV-520-D mogą oni uzyskać dostęp do gniazd stacji ładującej, aby wykonać testy bezpieczeństwa i funkcjonalne, symulując obecność pojazdu elektrycznego.

Testery serii EV-520-D są zaprojektowane do testowania funkcji i bezpieczeństwa ładowania, w tym również do napraw i rozwiązywania pojawiających się problemów technicznych. Zestaw adapterów umożliwia przeprowadzanie testów w połączeniu z odpowiednimi przyrządami testującymi, takimi jak tester instalacji (na przykład seria Beha-Amprobe ProInstall) czy mierniki zakresów (na przykład ręczne oscyloskopy serii Fluke 120B Industrial ScopeMeter).

Za pomocą zestawu adapterów stacje ładowania mogą być testowane zgodnie z normami IEC / EN 61851-1 i IEC / HD 60364-7-722.

Z kolei zestawy do lokalizacji przewodów pod ziemią serii Beha-Amprobe UAT-600 pozwalają dokładnie lokalizować zakopane pod ziemią kable (do głębokości 6 metrów).
Przypadkowe uszkodzenie kabli energetycznych podczas projektu może prowadzić do kosztownych napraw i powodować niebezpieczne sytuacje. Kopanie w niewłaściwym miejscu może również prowadzić do niepotrzebnych opóźnień i generować dodatkowe koszty dla zleceniodawcy. Urządzenia marki Beha-Amprobe UAT-600 pomagają unikać tego typu sytuacji.
Zaprojektowane dla elektryków zestawy lokalizacyjne są gotowe do użycia, wyposażone w nadajniki, odbiorniki, zestawy przewodów pomiarowych, akumulatory i dodatkowe bezpieczniki – cały zestaw umieszczony jest w przenośnej ochronnej torbie. Zestaw UAT-620 zawiera dodatkowo zacisk sygnałowy (Signal Clamp) SC-600 do przesyłania sygnału, gdy nie ma możliwości nawiązania kontaktu elektrycznego ze śledzonym kablem.

W ramach wiosennych promocji, w specjalnych cenach i promocyjnych zestawach, dostępne będą również m.in.:

– testery napięcia 2100-Alpha, 2100-Beta i 2100-Gamma

– adaptery do testów lamp i gniazdek

– wielofunkcyjne lokalizatory przewodów AT-6000-EUR

– multimetry cyfrowe z serii AM-500_EUR

– cęgi prądowe AMP-25-EUR, AMP-220-EUR i AMP-330-EUR

– bezkontaktowe testery napięcia NCV-1000-EUR VOLTfi

– kamery termowizyjne IRC-110-EUR

Więcej informacji także na stronie www.beha-amprobe.com

_____________________________________________

Beha-Amprobe
Firma Beha-Amprobe oferuje różnorodny sprzęt pomiarowy, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o szybszej i łatwiejszej pracy elektryków — wszystko to w atrakcyjnych cenach. Produkty firmy Beha-Amprobe są sprzedawane i obsługiwane przez licznych dystrybutorów oferujących jednocześnie profesjonalne wsparcie serwisowe. Oferta firmy obejmuje multimetry cyfrowe, testery napięcia, mierniki cęgowe, testery instalacji i termometry.