Ruszyła jesienna tura Dni Otwartych Würth Polska

Wydarzenia w całej Polsce potrwają do końca października

Na uczestników jesiennych Dni Otwartych Würth Polska czekają promocje i merytoryczne szkolenia przygotowane przez ekspertów. To także doskonała okazja, aby wziąć udział w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE®. Za nami wydarzenia w Olsztynie, Kaliszu i Gdyni. Do końca października odbędą się jeszcze imprezy w 10 polskich miastach, m.in. Lublinie, Katowicach czy Krakowie.
Jesienna tura Dni Otwartych w sklepach stacjonarnych Würth Polska obejmie prezentacje specjalistycznych produktów przeznaczonych dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa.
–Zgodnie z hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując jesienną edycję Dni Otwartych w sklepach stacjonarnych Würth Polska. Przed nami jeszcze 10 spotkań, m.in. z klientami z Lublina, Katowic i Krakowa. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista, bez względu na branżę, mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.


Pokazy, testy i szkolenia
Uczestnicy jesiennej tury wydarzeń mają doskonałą okazję do udziału w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE®, czyli z jednym akumulatorem pasującym do wszystkich elektronarzędzi tego typu. Ponadto, odwiedzający mają możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbywają się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawiają ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Prezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne. Fani motoryzacji mogą zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach Doświadczalni Würth uczestnicy mają okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Dodatkowo, każdy zakup dokonany podczas wydarzenia, premiowany jest nagrodą rzeczową.
— W trakcie jesiennej tury Dni Otwartych nasi eksperci są do dyspozycji klientów, udzielą rad i pomagają w zakupach — mówi Alicja Rippel. — Na wydarzenia gorąco zapraszamy naszych stałych, jak i nowych klientów. To doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą – podsumowuje Alicja Rippel.


Dni Otwarte 2019 – tura jesienna
Tegoroczna tura jesiennych Dni Otwartych rozpoczęła się 3 września. Odbyły się już wydarzenia w Olsztynie, Kaliszu i Gdyni. Do końca października zaplanowano jeszcze 10 spotkań, które odbędą się w różnych miastach Polski. Poniżej przedstawiamy harmonogram jesiennej edycji Dni Otwartych Würth Polska.
Wrzesień:
Rzeszów, ul. Handlowa 3 – 17.09, Lublin, ul. Bursaki 8 – 19.09, Szczecin, ul. Pomorska 144 – 24.09, Poznań, ul. Starołęcka 7 – 26.09,
Październik:
Katowice, aleja Roździeńskiego 170 – 3.10, Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 – 8.10, Kraków, ul. Zakopiańska 56a, 10.10, Toruń, ul. Polna 103/105 – 15.10, Płock, ul. Adama Mickiewicza 33 – 17.10, Kielce, ul. Zagnańska 200 – 22.10.
Dni Otwarte Würth Polska odbywają się w godz. 9:00-17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl.

O Würth Polska
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 29 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 32 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska

O grupie Würth
Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 77 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,6 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2018 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 13,6 mld EUR.