Odpowiednie wykonanie dzięki miękkości Nowy materiał ścierny Granat Soft do szlifierek przegubowych PLANEX i PLANEX easy

Materiał ścierny Granat to najlepszy sposób, aby uzyskać perfekcyjną powierzchnię. Festool poszerza ofertę materiałów Granat o materiał ścierny Granat Soft – stworzony specjalnie do stosowania ze szlifierkami przegubowymi Planex i Planex easy. Dzięki elastycznej piance nowy Granat Soft wyjątkowo łatwo się dopasowuje i umożliwia bezpieczne szlifowanie dużych szpachlowanych powierzchni.

Festool_Granat_Soft
W połączeniu ze szlifierką przegubową Planex lub Planex easy nowy Granat Soft sprawdza się dzięki łatwości użycia, zwłaszcza podczas obróbki bardzo miękkich gotowych mas szpachlowych.

Festool_Granat_Soft
Granat Soft o średnicy 225 mm, stworzony do zastosowania ze szlifierkami przegubowymi Planex i Planex easy, będzie dostępny do września w różnych ziarnistościach (od P80 do P400).

„Materiał ścierny Granat to świetny wybór do szybkiego i ekonomicznego szlifowania. Zwłaszcza podczas szlifowania ścian i sufitów w całości pokrytych masą szpachlową. Aby uzyskać najwyższej jakości powierzchnię Q3 i Q4  nie można się obejść bez odpowiedniego papieru ściernego, który pozwoli uzyskać żądany efekt. Właśnie do tego obszaru zastosowań oraz do prac ze szlifierkami przegubowymi Planex i Planex easy stworzyliśmy nowy materiał ścierny Granat Soft“, mówi Sławomir Trojan, trener w Festool Polska.

 

Festool_Granat_Soft
Elastyczna pianka wyjątkowo łatwo się dopasowuje i umożliwia bezpieczne szlifowanie dużych szpachlowanych powierzchni Q3 i Q4.

Trwałość bez zarzutów – imponujące efekty szlifowania

Festool_Granat_Soft
Granat Soft – w połączeniu ze szlifierką przegubową PLANEX i odpowiednim odkurzaczem mobilnym – umożliwia, dzięki specjalnym otworom, niezawodne odsysanie pyłu.

Elastyczna pianka świetnie się dopasowuje i umożliwia bezpieczne szlifowanie dla uzyskania gładkiej powierzchni bez rowków. Granat Soft – w połączeniu ze szlifierką przegubową PLANEX i odpowiednim odkurzaczem mobilnym – umożliwia dzięki specjalnym otworom niezawodne odsysanie pyłu. Materiał ścierny Granat Soft świetnie zdaje egzamin zwłaszcza przy obróbce miękkiej gotowej masy szpachlowej: miękki materiał nośny bez problemu dopasowuje się do każdej nierówności, umożliwiając łatwe szlifowanie z doskonałym efektem. Dzięki niesamowitej trwałości materiał ścierny rzadziej wymaga wymiany. A to oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Granat Soft o średnicy 225 mm i różnych ziarnistościach (od P80 do P400) będzie dostępny do września 2018.

www.festool.pl