Mobilne studio na żywo Dom i Drewno

www.domidrewno.pl to miejsce spotkań pasjonatów drewna. Jest to portal dedykowany zarówno profesjonalistom, mającym do czynienia z obróbką drewna na co dzień, ale też dla hobbystów i poczatkujących, którzy pragną zobaczyć zawodowców w działaniu i zaczerpnąć od nich wiedzy.


Prowadzący uczynili z witryny internetowej www.domidrewno.pl kompendium wiedzy, w postaci własnych materiałów video, artykułów czy wpisów na forum dyskusyjnym. Poruszanych jest wiele tematów związanych z materiałoznawstwnem, elektronarzędziami oraz maszynami do obróbki drewna. Inicjatorzy portalu pokazują również krok po kroku jak powstają meble i konstrukcje drewniane. Odwiedzają i relacjonują interesujące miejsca, tak w internecie, jak i w realu.
W tym roku w ramach targów DREMA/ Furnica/ Sofab portal DOM i DREWNO na dwa dni trwania targów zorganizuje studio mobilne, a znani już wszystkim prezenterzy: Jarek i Lidka, materiały video nagrywać będą prosto ze stoisk wystawców i stref specjalnych z pawilonów ekspozycyjnych Międzynarodowych Targów Poznańskich!

Serdecznie zapraszamy już dziś na spotkania z DiD podczas targów DREMA/ Furnica/ Sofab, które odbędą się w dniach 10-13.09.2019 r.  W ciągu 2 dni uczestnicy będą mogli podpatrzyć, jak wygląda praca z kamerą, przysłuchiwać się inspirującym rozmowom, dowiedzą się wielu ciekawostek i będą mogli śledzić nagrania wprost z targowej ekspozycji.  Pomyśleliśmy również o tych, którzy dotrzeć na targi nie będą mogli – specjalnie dla Nich przygotujemy stałe transmisje na żywo ze studia mobilnego DiD.
Współpraca z Dom i Drewno podczas targów DREMA 2018 okazała się sporym sukcesem. 4-dniowe studio na żywo cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, na spotkanie ze swoimi idolami przyjechało wielu miłośników drewna, którzy w cztery oczy mogli porozmawiać, uzyskać odpowiedzi na pytania i wymienić się doświadczeniem z Jarkiem, Lidką oraz zaproszonymi przez nich gośćmi. Zaprezentowane zostały także prace 10 laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Starcie Mistrzów – pierwszej edycji dedykowanej pasjonatom pracy w drewnie.