Innowacyjne oświetlenie osobiste od Milwaukee®

Wysokowydajne rozwiązania oświetleniowe to jedno z niezbędnych elementów wyposażenia każdego profesjonalisty. Odpowiednie oświetlenie pola roboczego jest kluczowym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo i lepszą jakość wykonywanych zadań.


Marka Milwaukee®, chcąc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom branży wprowadziła innowację w kategorii osobistych rozwiązań oświetleniowych. Dużą zmianą i ułatwieniem dla użytkowników stają się wysoce wyspecjalizowane, a przede wszystkim w pełni mobilne systemy oświetleniowe, które pozwalają na jego swobodne przenoszenie i pozycjonowanie.

Innowacyjne rozwiązania Milwaukee® dają możliwość regulacji intensywności wiązki światła i kierunku świecenia w celu zwiększenia wydajności w miejscu pracy. Wysoki poziom wytrzymałości, a także kompaktowy rozmiar to gwarancja skuteczności i maksymalnej precyzji działań.

Wyróżnikiem osobistych systemów oświetleniowych od Milwaukee®  jest akumulator REDLITHIUM ™ USB Milwaukee®, zasilany za pomocą portu USB w narzędziu lub poprzez ładowarkę. Ponadto, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakość diod LED, innowacyjnej optyki Milwaukee® i akumulatorów REDLITHIUM-ION™, stają się one jaśniejszym źródłem światła i działają zdecydowanie dłużej.

Akumulatorowa latarka czołówka USB L4 HL-201

posiada aż 5 ustawień świecenia w 7 różnych pozycjach.  Specjalny klips i gumowy pasek zamontowany w urządzeniu dają niezrównany komfort noszenia podczas pracy.

 

Kompaktowa latarka akumulatorowa USB L4 MLED-201

ma moc 700 lumenów oraz system regulacji strumienia światła za pomocą głowicy. Narzędzie wykonane jest z aluminium z serii AL 6000, co gwarantuje jej niezwykłą wytrzymałość nawet w  najtrudniejszych warunkach.

Kieszonkowa latarka akumulatorowa USB  L4 FL-201

to urządzenie z soczewką odporną na wstrząsy i chemię warsztatową. Wbudowany podwójny magnes mocujący sprawia, że jest to rozwiązanie bezpieczne i przede wszystkim wygodne.

 

Dodatkowym rozwiązaniem dla użytkowników są lampy alkaiczne, które mogą służyć jako wsparcie dla podstawowych źródeł światła.

 

Alkaliczna latarka długopisowa  IPL-LED

z ochronną gumową nakładką i wymiennym uchwytem do paska pozwala na jeszcze łatwiejsze i sprawniejsze wykonywanie działań.

 

Alkaliczna latarka czołówka L4 HL 201-LED

to trzy różne tryby świecenia w aż 7 pozycjach przy zachowaniu kompaktowego i wygodnego rozmiaru.

 

Marka Milwaukee® doskonale rozumie potrzeby fachowców i tworzy rozwiązania, które od lat towarzyszą profesjonalistom z branży budowlanej, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i wielu innych, stając się niezbędnym elementem ich wyposażenia.

 

***

 

Milwaukee® jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

 

Milwaukee® to marka należąca do międzynarodowej grupy Techtronic Industries (TTI), będącej ogólnoświatowym producentem narzędzi elektrycznych. Zaangażowanie grupy TTI w zakresie innowacji oraz najwyższej jakości sprawia, że jest ona liderem światowego rynku narzędzi ogrodniczych i domowych.