Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny – bezpieczeństwo pomiarów w atrakcyjnych cenach i zestawach

Firma Fluke, światowy lider w branży profesjonalnych kompaktowych przyrządów pomiarowych, przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, które pozwalają zaoszczędzić nawet do 35 proc. wobec cen standardowych. Wiosenna promocja rozpoczęła się 1 lutego i potrwa do 30 czerwca 2019 r. (lub do wyczerpania zapasów). Dostępne są w niej przyrządy z funkcjami umożliwiającymi bezpieczną pracę (testery elektryczne, mierniki cęgowe), zachowanie wysokiej wydajności (testery instalacji), wykonywanie ogólnych zadań pomiarowych (multimetry cyfrowe i testery izolacji), a także badanie budynków/sprzętu (zestawy HVAC, kamery termowizyjne, termometry na podczerwień i poziomice laserowe).

Bezpieczne wykonywanie pomiarów – tester elektryczny Fluke T6-1000

Wystarczy nasunąć otwarte cęgi na przewód, a tester elektryczny T6-1000 firmy Fluke zmierzy napięcie i prąd. Umożliwia to bezpieczniejsze i łatwiejsze wykonywanie pomiarów w skrzynkach elektrycznych wypełnionych przewodami. Można równocześnie mierzyć napięcie do 1000 V i prąd do 200 A bez konieczności otwierania pokryw czy zdejmowania złączek nakręcanych. Oferta promocyjna obejmuje bezpłatny zestaw zacisków krokodylkowych AC285 SureGrip™ (które można zaczepić na wszystkich elementach, od cienkiego przewodu po 20-milimetrową śrubę) i wytrzymały holster HT-6.

Bezpieczna praca wymaga także starannego planowania, bezpiecznych praktyk i korzystania z właściwych przyrządów we właściwy sposób. Miernik cęgowy AC/DC 376 FC true-rms firmy Fluke umożliwia bezpieczne wykonywanie pomiarów w ciasnych skrzynkach elektrycznych. Jest też wyposażony w funkcje komunikacji bezprzewodowej i rejestracji danych. W ramach kampanii wiosennej model 376 FC można zakupić w specjalnej cenie, otrzymując przy tym bezpłatnie multimetr cyfrowy 114 (kompaktowy przyrząd z łatwą obsługą jedną ręką i automatycznym wyborem zakresu AC/DC).

Wyszukiwanie i usuwania awarii w instalacjach przemysłowych, elektrycznych i budowlanych

Elektrycy i technicy mogą skrócić czas inspekcji i napraw za pomocą kamery termowizyjnej Fluke TiS45. Charakteryzuje się ona rozdzielczością 19 200 pikseli (160×120) i jest wyposażona w specjalne tryby IR-Fusion® AutoBlend oraz Picture-In-Picture (obraz w obrazie). Zakup kamery Fluke TiS45 w wiosennej promocji daje możliwość otrzymania dodatkowo bezpłatnie miernika temperatury i wilgotności Fluke 971, który monitoruje dwa kluczowe czynniki decydujące o komforcie w budynku.

Dzięki specjalnej cenie można zaoszczędzić 35% przy zakupie termometru na podczerwień Fluke 62 MAX+. Termometr charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, wysoką dokładnością i łatwością obsługi. Stopień ochrony IP54 potwierdza odporność na kurz i wodę.
Bezkontaktowy termometr na podczerwień Fluke 561 (również dostępny w promocji) pozwala mierzyć temperaturę z bliska lub z pewnej odległości, więc nie ma potrzeby wchodzenia na drabinę. W jednym przyrządzie połączone są wszystkie funkcje pomiaru temperatury, których potrzebują specjaliści zajmujący się instalacjami przemysłowymi, elektrycznymi i HVAC/R (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja i chłodzenie).

 

Inne przyrządy dostępne w ramach wiosennej akcji promocyjnej to m.in.:
– Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1663 lub 1664FC w specjalnej cenie, a w zestawie z nim bezpłatnie tester T6-600 lub T6-1000. Model 1664FC bezprzewodowo wysyła wyniki przez smartfona bezpośrednio z miejsca pomiaru, a testery z serii T6 wykorzystują technologię FieldSense, która umożliwia szybkie i łatwe wykonywanie pomiarów napięcia poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód — bez konieczności stosowania przewodów pomiarowych.
– Samopoziomującę się krzyżowe poziomica z czerwonym laserem 180LR i zielonym laserem 180LG.
– Przyrząd ogólnego przeznaczenia Fluke 115 DMM nadaje się idealnie do szybkich pomiarów i serwisu w terenie. Mierzy napięcie do 600 V i prąd do 10 A, a duży wyświetlacz z białym podświetleniem LED umożliwia pracę w słabo oświetlonych miejscach. Cena w ofercie specjalnej pozwala zaoszczędzić ponad 35% na pakiecie bezpieczeństwa zawierającym multimetr cyfrowy Fluke 115 i zestaw przewodów pomiarowych Fluke TLK-225 SureGrip™.
– Multimetr cyfrowy Fluke 175 w specjalnej obniżonej cenie, w zestawie z bezpłatnymi składanymi słuchawkami Bluetooth.
– Tester rezystancji izolacji Fluke 1507 – w promocji dostępny w cenie „niższego” modelu Fluke 1503 – jego szeroki zakres napięć testowych sprawia, że przyrząd ten doskonale nadaje się do wielu zadań z zakresu wyszukiwania i usuwania awarii, oddawania do eksploatacji oraz konserwacji zapobiegawczej. Dodatkowe funkcje, takie jak zdalna sonda, pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze podczas testowania.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.fluke.pl
_______________________________________

Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.