Zaniedbany trawnik o dużej powierzchni stanowi nie lada wyzwanie dla rozpoczynającego sezon ogrodnika. Zatem, kluczowy jest odpowiedni dobór narzędzi, za pomocą których sprawnie pozbędziemy się gęstej trawy. Warto dokładnie przeanalizować, z jakim rodzajem płaszczyzny będzie musiała zmierzyć się nasza kosiarka. Jeżeli powierzchnia jest nierówna, postaw na kosiarkę spalinową, która sprawdzi się w trudnych warunkach.  Taki wybór będzie gwarancją sprawnie i precyzyjnie wykonanej pracy – dzięki mobilności kosiarki dotrzemy do najtrudniej dostępnych miejsc, oszczędzając sobie tym samym toczenia batalii z plączącymi się kablami.

Jedną z kluczowych cech kosiarki spalinowej Handy SH51BS750N4w1 jest możliwość dostosowania jej do swoich potrzeb. Regulacja uchwytu oraz wysokości koszenia to pewność komfortowej pracy w trudnych warunkach. Jednym z podstawowych atutów tego modelu jest czterosuwowy silnik Briggs&Stratton, który wydziela niską ilość spalin. Emituje ich o 25% mniej od obowiązujących europejskich norm przyjętych w ramach Europejskich Standardów Emisji Spalin, co sprawia, że jest ekologiczny i przyjazny środowisku. Silnik nie tylko dba o otoczenie dzięki innowacyjnej technologii redukcji spalin, ale jest także wydajny. Dodatkowo w wyniku zastosowania systemu tłumików Lo -Tone wydaje stonowane, mniej hałaśliwe dźwięki, co zapewnia wysoki standard pracy.  Warto także zwrócić uwagę na szerokość koszenia wynoszącą 51 centymetrów, wskutek której możliwe jest objęcie sporej powierzchni trawnika. Ten parametr jest szczególnie ważny, gdy prace wykonujemy na dużym obszarze, znacznie usprawniając nam wykonanie zadania. Dodatkowo wyposażona jest w napęd, co ułatwia strzyżenie dużych, prostych połaci. Kosiarka Handy SH51BS750N4w1 pozwala także na koszenie z wyrzutem bocznym. Model ten jest uniwersalny – posiada również funkcję mielenia i nawożenia trawy, która stanowi doskonałą oszczędność czasu, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.

Cena: 1420 zł brutto

Specyfikacja techniczna:

  • silnik: Briggs&Stratton seria DOV750EX
  • pojemność: 161 cm3
  • szerokość robocza: 51 cm
  • regulacja wysokości koszenia: centralna 8 stopniowa 25-75 mm
  • kosz: 60 l
  • koła łożyskowane
  • regulowany uchwyt
  • funkcja mielenia
  • boczny wyrzut

 

 Strona www: www.krysiak.pl/ 

 

O firmie:

Krysiak to polska, rodzinna firma, która od ponad 25 lat prezentuje na rynku najszerszą ofertę kosiarek oraz bogatą gamę wielofunkcyjnego sprzętu ogrodniczego i leśnego. W swoim portfolio posiada nie tylko marki własne takie jak: Lider, Handy, Faworyt czy 4Garden, jest także dystrybutorem wielu światowych producentów, oferujących sprzęt ogrodniczy wysokiej klasy. Krysiak dysponuje siecią własną ponad 180 punktów serwisowych na terenie całej Polski i Serwisem Centralnym. Klienci mają możliwość zatem skorzystania zarówno z serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Firma zapewnia także części zamienne do urządzeń ogrodniczych i silników spalinowych Briggs & Stratton oraz innych silników występujących we wszystkich oferowanych urządzeniach.