Beha-Amprobe startuje z jesienną promocją wybranych przyrządów ze swojego portfolio

Beha-Amprobe startuje z jesienną promocją wybranych produktów ze swojego portfolio. Obejmuje ona m.in. lokalizatory przewodów, zestawy do testowania punktów ładowania samochodów elektrycznych, zestawy do pomiarów elektrycznych, kamery termowizyjne, testery napięcia, multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe prądu upływu. Promocja potrwa do końca 2019 r., pozwala zaoszczędzić kupującym nawet 30 proc. w stosunku do standardowych cen.

W ramach promocji jesienno-zimowej, która potrwa do 31 grudnia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów dostępne są 3 specjalne zestawy w specjalnych obniżonych cenach, zawierające wielofunkcyjny tester instalacji ProInstall-200 EUR oraz dodatkowo:

• nowy zestaw adapterów do testowania punktów ładowania samochodów elektrycznych EV-520-F
• ulepszony tester napięcia i ciągłości obwodu 2100-Beta ze wskazaniem kierunku wirowania faz
• zestaw 5 adapterów do sterowania oświetleniem do bezpiecznego i niezawodnego testowania, idealny dla elektryków wykonujących pracę w domach

Inne zestawy Beha-Amprobe w promocyjnej cenie to m.in.:

• zestaw zawierający kamerę termowizyjną IRC-110-EUR, bezkontaktowy tester napięcia NCV-1020-EUR VOLTfix oraz plecak
• zestaw zawierający miernik cęgowy ACD-10 PLUS oraz multimetr cyfrowy AM-500-EUR
• zestaw zawierający tester napięcia 2100-ALPHA z testerem ciągłości obwodu oraz wskaźnikiem kierunku wirowania faz, kompaktowy multimetr cyfrowy AM-500-EUR oraz tester napięcia NCV-1020-EUR VOLTfix

Ponadto w ramach promocji skorzystać można z dodatkowych benefitów, np. przy zakupie trzech testerów napięcia 2100-Alpha, trzech testerów napięcia 2100-Beta, lub trzech testerów napięcia 2100-Gamma, czwarty tester otrzymuje się gratis.

Więcej informacji o przyrządach firmy Beha-Amprobe do testowania i pomiarów, wraz z katalogiem do pobrania można znaleźć w witrynie internetowej pod adresem www.beha-amprobe.com.

Beha-Amprobe
Firma Beha-Amprobe oferuje różnorodny sprzęt pomiarowy, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o szybszej i łatwiejszej pracy elektryków — wszystko to w atrakcyjnych cenach. Produkty firmy Beha-Amprobe są sprzedawane i obsługiwane przez licznych dystrybutorów oferujących jednocześnie profesjonalne wsparcie serwisowe. Oferta firmy obejmuje multimetry cyfrowe, testery napięcia, mierniki cęgowe, testery instalacji i termometry.